Vi kan kontaktes på følgende emails og numre:

Når du kontakter os, bedes du venligst skrive dit fulde navn og telefonnummer i mailen. Dermed er du sikret, at vi vender tilbage til dig.

Kontakt@exitcirklen.dk 

Odense@exitcirklen.dk

Aarhus@exitcirklen.dk

Aalborg@exitcirklen.dk

Esbjerg@exitcirklen.dk

For presse kontakt Sherin Khankan via sherin@exitcirklen.dk

København: 51700393

Odense:  24631382

Jylland:  42 43 09 46