København:

  • Alle hverdage kl. 10-11 – Sherin Telefon: 51 70 03 93, sherin@exitcirklen.dk,  
  • Hver onsdag kl. 10-14 – Viktoria Telefon: 31 31 15 93 , viktoria@exitcirklen.dk

Fyn: 

  • odense@exitcirklen.dk, send en mail og du bliver ringet op

Jylland:

  • camilla@exitcirklen.dk, send en mail og du bliver ringet op

Kontakt@exitcirklen.dk for tilmelding. 

Bliv skrevet op til Exitcirklens gruppeforløb Exitcirklens samtalegrupper. Exitcirklen har samtalegrupper i København, Køge, Odense, Aarhus, Esbjerg og Aalborg. Du kan i mellemtiden ringe og få en samtale om det der er svært. Du kan også blive skrevet op til individuelt forløb.

Bliv skrevet op til gruppeforløb for hørehæmmede og døve. Er du udsat for psykisk vold og hørehæmmet eller døv så kan du skrive til en af vores frivillige og blive skrevet op til vores kommende gruppe for døve og hørehæmmede. Du kan også booke en tid til en støttende samtale over Zoom hos sarina@exitcirklen.dk.

Få juridisk rådgivning: Exitcirklen tilbyder juridisk rådgivning over mail og telefon: Eva: 27 90 86 51,  Juristen@exitcirklen.dk.

Få Advokatbistand Er du udsat for vold og ønsker du at sagsøge udøver Kontakt : Advokat Poul Hauch Fenger mobil: 26240622, advokat@hauchfenger.dk.

Få gratis socialrådgivning. Book en tid hos Simone (Over Zoom) via simone@exitcirklen.dk

Få viden om psykisk vold www.exitcirklen.dk Følg os på Facebook og Instagram.

Book et foredrag om psykisk vold i fremtiden hos josephine@exitcirklen.dk